Kā mēs strādājam


Pieejamie profili - PVC logi


Kāpēc pie mums PVC logi ir lētāk kā citur?


Uzņēmuma pamatmērķis ir nodrošināt klientus ar labāko cenas un kvalitātes attiecību tirgū.
Tas iespējams pateicoties lielam darba apjomam un veiksmīgai sadarbībai ar lielākajiem un uzticamākajiem ražotājiem Polijā.
Mūsu uzņēmums nodarbojas ar logu tirdzniecību kopš 2008. gada.


Kā izvēlēties logus?


Salamander 82 – Šis būs visekonomiskākais no logu profiliem. Šo profilu parasti izvēlas dzīvokļos vai mājās, kur nepieciešams ekonomisks profils ar labām siltumnoturības spējām par labu cenu.

Energy un REHAU Synego – Šie ir visenergoefektīvākie logu profili, kuri jau standartā tiek aprīkoti ar 3 stiklu paketēm, 2 mm biezu armējumu un 3 blīvgumijām. Šos profilus galvenokārt izvēlas privātmājās, jaunbūvēs vai jebkurā citā būvē. Ja vēlaties vislabāko no PVC logiem, tad šie profili būs pareizā izvēle.

Klientu atsauksmes.


"Liels paldies par logiem. Esam ļoti apmierināti. Piegāde laikā. Ātra izpilde. Kopā esam pasūtijuši astoņus dažada lieluma logus visai mājai. Būs nepieciešams noteikti sūtīsim vēl. Ļoti draudzīgas cenas."

Sandra, Stalbe
(piegādāti 8 logi)

"Esmu apmierināts. Pirms pasūtīju logus biju veicis aptauju. Bija lētāki cenu piedavājumi. Bet apskatot tuvāk profilus, stiklus un furnitūru pavisam cita kvalitāte. Jūsu logi ir fundamentāli, masīvi (un smagi), ar lielisku kvalitāti. Esmu pārliecināts, ka logi kalpos ilgu laiku."

Uldis, Rīga
(piegādāti 4 logi)

"Paldies par pretimnākšanu pasūtījuma sagatavošanā un ātro piegādi. Bija patīkami sadarboties un domāju, vēl sazināsimies, kad atkal būs kaut kas pasūtāms."

Jānis, Pāvilosta
(piegādāti 7 logi)

"Ļoti labs serviss. Ātra komunikācija. Piegāde precīza. Šoferis atsaucīgs un izpalīdzīgs. Ši jau ir 2 reize, kad sadarbojos ar Jūsu uzņēmumu. Noteikti būs sadarbība arī năkotnē. Nav kauns ieteikt paziņām. Ļoti labi, ka mājaslapā uzreiz var redzēt izcenojumu."

Kristaps, Krustpils novads
(piegādāti 6 logi)

"Paldies! Ar piegādi viss kārtībā, ļoti atsaucīgs un jauks šoferītis bija 😊 Paldies Jums par ātro un laipno apkalpošanu! 😊"

Jana, Valdgales pagasts
(piegādāti 3 logi)

"Super un liels paldies par piegādātajiem logiem"

Inese, Jaunpiebalga
(piegādāti 7 logi)

"Paldies, Logi saņemti, viss kārtībā"

Juridisks klients, Ķeipene
(piegādāti 8 logi)

"Paldies! Ātra piegāde un laba cena!"

Dzīvokļu kooperatīvs, Krāslava
(piegādāti 55 logi)

"Ar logu viss kārtībā, paldies"

Dzintars, Rīga
(piegādāts 1 logs)

"Pasūtījums izpildīts laicīgi, paši logi ļoti labas kvalitātes."

Matīss, Mārupe
(piegādāti 22 logi)

"Meklējām izdevīgāko piedāvājumu, atradām, paldies!"

Dzīvokļu kooperatīvs, Rīga
(piegādāti 16 logi)

"Viss kārtībā, ļoti silti logi"

Lubāna
(piegādāti 16 logi)

"Окна посмотрели, вроде все нормально, без трещин. Спасибо! Доставка тоже супер, очень оперативно. Еще ОКНА не установили, но вопрос времени. Начинаю потихоньку рекомендовать вас нашим здесь в Люксембурге."

Denis, Luksemburga
(piegādāti 7 logi)

"Windows and shutters received very fast. Price and quality is very good, we are so satisfied with this order. Total price came out to be almost two times cheaper than same windows here in Germany. Thank you."

Michael, Vācija
(piegādāti 22 logi)

Sazinieties ar mums aizpildot formu vai rakstiet info@letipvclogi.lv.


WhatsApp